Wakacje z partnerem lub z przyjaciółką?

Wczasy z partnerem lub z kumpelą?
Kiedy jesteś na wakacyjnej wyprawie, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – z pewnością zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W takim razie z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga jedna druga czy Twoi zbzikowani oraz humorystyczni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań warto rozważyć atuty i defekty.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – atuty
Jeżeli wakacje są na plaży, na kempingu bądź też pokrewnych okolicznościach – wiele osób śmiało wybiera podróż z przyjaciółmi, z jakimi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak dużo ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zamiłowania jakimkolwiek zagadnieniem. To także całe bezmiar wspaniałego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami i sztuczkami – w ostateczności towarzysze są bardziej otwarci. Jest także mniej stresu, więcej swobody oraz znacznie bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi oczywiście nie należy z nikim omawiać i nikomu tłumaczyć. Niemniej jednak nieraz niedociągnięcia takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dosadne np. będąc na wczasach z przyjaciółką nie musisz cały czas troskać się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o bez zarzutu gładką skórę, czy bezbłędnie ułożone włosy. Możesz pozwolić sobie na więcej lenistwa. Ostatecznie jednak przyjaciółka nie zapewni Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Musisz sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej oraz w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.